برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

آیا ویولن های ارزان چینی خوب هستند؟

آیا ویولن چینی خوب است؟

همان طور که می دانید معمولا به هنرجویان مبتدی ویولن توصیه می شود که برای خودشان در ابتدا یک ویولن ارزان چینی بخرند. اما سوال این است که آیا واقعا سازهای چینی خوب هستند؟ ایا به درد هنرجویان می خورند و یا اینکه خرید آن ها کار اشتباهی است؟ با من همراه باشید تا جواب این سوال را به شما بگویم.

ویولن-ارزان-چینی

چرا ویولن های ارزان چینی؟

اول از همه بهتر است که در مورد این با هم صحبت کنیم که اصلا چرا اساتید و مدرسین ویولن تا این اندازه خرید ویولن های چینی را توصیه می کنند. واقعیت این است که تنها دلیل معرفی ویولن های چینی به مبتدی ها این است که این ویولن ها ارزان هستند. در حقیقت فقط و فقط به خاطر اینکه کمتر به هنرجویان مبتدی ویولن فشار مالی وارد شود، خرید این ویولن ها به هنرجویان توصیه می شود. این باعث می شود که هنرجویان بتوانند با هزینه کمتر وارد پروسه یادگیری ویولن بشوند و بعد متوجه شوند که آیا علاقه شان به ویولن واقعی است یا نه.

آیا ویولن های چینی مناسب هستند؟

حالا اگر خرید ویولن های ارزان چینی به شما هم توصیه شده است، باید قبل از خرید این حقیقت را بدانید که این ویولن های ارزان چینی مهمان کوتاه مدتی برای شما هستند و شما حتما باید خیلی زود به فکر تعویض آن ها باشید. شما بهتر است که نهایتا یک سال بعد از شروع یادگیری خود یک ویولن بهتر برای خودتان خریداری کنید. می پرسید چرا؟ در ادامه این موضوع را هم برایتان شرح می دهم.

چرا باید ویولن را تعویض کنیم؟

ویولن های ارزان چینی قابلیت این را ندارند که به شما برای تبدیل شدن به یک نوازنده حرفه ای کمک کنند. به این دلیل که شما با یک ساز خوب است که می توانید کیفیت صدای بهتری داشته باشید، دقیق بودن نت ها و فالشی آن ها را از هم تشخیص دهید و تکنیک های ویولن را بهتر انجام دهید. به خاطر همین هم هست که شما بعد از گذشت حدودا یک سال از خرید ویولن ارزان چینی، مجبور می شوید که با صرف هزینه ای بیشتر یک ویولن بهتر و مرغوب تر برای خودتان تهیه کنید.

مطالبی از وب سایت شادرنگ که احتمالا برای شما جالب هستند:
فرق ویولن ارزان و گران در چیست؟
بهترین ویولن های ارزان برای هنرجویان مبتدی

Open chat