برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

افراد مشهوری که ویولنیست بودند

سلبریتی هایی که نوازندگی ویولن را بلد بودند

افراد مشهور متعددی در سراسر دنیا وجود دارند یا وجود داشته اند که نوازندگی ویولن را بلد بوده اند. من امروز می خواهم شما را با تعدادی از این سلبریتی های ویولنیست آشنا کنم. با من همراه باشید تا ببینیم کدام افراد مشهور ویولنیست بوده اند و به نوازندگی ویولن تسلط داشته اند.

هنری روسو

هنری روسو که نقاش معروف فرانسوی بوده و در سال 1844 میلادی متولد شده است، یک ویولنیست نیز بوده است. جالب است بدانید که او از طریق نقاشی درآمد کافی نداشته است و به همین دلیل گاهی اوقات در خیابان های پاریس نوازندگی ویولن انجام می داده است تا از این طریق درآمدش بیشتر بشود.

سلبریتی نوازنده ویولن

آلبرت اینشتین

 

یکی دیگر از افراد مشهوری که ویولنیست بوده است، آلبرت اینشتین است. این فیزیک دان معروف در ابتدا در سن 6 سالگی به اجبار مادرش به کلاس ویولن رفته است و در آن ابتدا علاقه چندانی به ویولن نداشته است. اما وقتی که بزرگسال می شود، شیفته ساز ویولن می شود و با علاقه به نوازندگی این ساز می پردازد.

اینشتین ویولن

چارلی چاپلین

چارلی چاپلین که متولد سال 1889 میلادی است، یکی از معروف ترین بازیگران ویولنیست است. نکته جالبی که درباره نوازندگی ویولن چارلی چاپلین وجود دارد، این است که او دوست داشت همه کارها را از جمله نوازندگی ویولن را به شیوه ای متفاوت انجام دهد. گفتنی است که او با دست چپ آرشه می کشید و شکل و شمایل نوازندگیش با خیلی از نوازندگان ویولن متفاوت بود.

چارلی چاپلین ویولن

مارلنه دیتریش

مارلنه دیتریش یک بازیگر آلمانی آمریکایی بود که در سال 1901 میلادی به دنیا آمد و همیشه به نوازندگی ویولن علاقه داشت. در حقیقت رویای اصلی مارلنه این بود که به ویولنیست کنسرت ها باشد. اما این رویای او بر اثر جراحتی که در سن 22 سالگی برای دستش اتفاق افتاد، به واقعیت تبدیل نشد.

افراد مشهور ویولن

 

Open chat